Aequitas sequitur legem – Słuszność idzie za prawem

Powyższa maksyma przyświeca pracy kancelarii na każdym etapie sprawy.

Kancelaria Radcy Prawnego PRO-IUSTITIA

specjalizuje się w obsłudze prawnej osób fizycznych, firm oraz innych podmiotów gospodarczych.

Wszechstronne wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu problemów prawnych, a współpraca ze specjalistami z wielu dziedzin (m.in. informatyki, księgowości, marketingu, e-commerce) oraz otwartość na nowe technologie jest dla klientów gwarancją solidnego, rzetelnego oraz sprawnego poprowadzenia zleconej sprawy.

Państwa satysfakcja jest motorem działań naszego zespołu.

Karolina Olechnowicz
Karolina OlechnowiczRadca Prawny Gorzów Wlkp.

Jestem absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą.  Po zdobyciu tytułów magister prawa,  Bachelor of German and Polish Law (LL.B) oraz Master of German and Polish Law (LL.M)   podjęłam i ukończyłam studia podyplomowe Służby Zagranicznej i Międzynarodowej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w Sądzie Rejonowym w Myśliborzu oraz w Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wielkopolskim w wydziałach: Rodzinnym i Nieletnich, Gospodarczym oraz Cywilnym. Zdałam z wyróżnieniem egzamin radcowski, a następnie uzyskałam wpis na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Zielonej Górze.

Stosując prawo w praktyce, od wielu lat stale rozwijam swoją wiedzę, uczestniczę w wielu szkoleniach i śledzę na bieżąco dynamicznie zmieniające się przepisy prawa. Władam biegle językiem niemieckim, co umożliwia mi także zapoznawanie się z publikacjami prawnymi w tym języku, jak również prowadzenie obsługi prawnej podmiotów niemieckich.

Prywatnie uwielbiam spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, eksperymentować w kuchni z nowymi przepisami kulinarnymi, a wieczorami zatopić się w fascynującej lekturze. Przy pięknej pogodzie podnoszę poziom adrenaliny uprawiając sporty motorowodne, a relaksuję się podczas gry w tenisa i jazdy na rowerze.